Dzień Dobry. 
Nazywam się Edyta Starzyńska- Ochman i od 10 lat czynnie zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Współpracowałam z Biurem Sikorska Nieruchomości (Azahar Nieruchomości ) w Zgierzu.
Obecnie  pragnę Państwu zaprezentować  Biuro Obrotu Nieruchomościami '' Sigma Nieruchomości'' w Zgierzu .
 
Usługi świadczone przez Sigma Nieruchomości obejmują  pośrednictwo - wyspecjalizowaną pomoc przy Sprzedaży, Kupnie, Najmie  każdej nieruchomości.
 
 
Sigma Nieruchomości wyszukuje  interesujące nieruchomości z okręgu Zgierza , Łodzi i okolic. 
 
Jak działamy? Co możemy Państwu zaoferować?
1.Przygotujemy dokumentację, ocenimy handlową wartość nieruchomości, zapoznamy się ze stanem prawnym i podatkowym. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży nieruchomości: notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami, prawnikami, oraz specjalistami ds. sprzedaży nieruchomości, marketingu oraz kredytów hipotecznych.
 
2. Przygotujemy dla Państwa ofertę Waszej nieruchomości. Ogłosimy ją na portalach internetowych oraz w prasie lokalnej. Wyślemy informację do potencjalnie zainteresowanych. Zamontujemy banery ogłoszeniowe. Wytypujemy właściwego nabywcę
 
3. Celem naszych działań jest uzyskanie właściwej ceny rynkowej dla sprzedawanych przez nas nieruchomości. Przyjmujemy do sprzedaży nieruchomości gruntowe, budynkowe, komercyjne i mieszkaniowe.

 


Zasady współpracy :
1.zadaniem Sigma Nieruchomości jest gromadzenie i udzielanie informacji oraz wykonywanie czynności potrzebnych do skojarzenia stron transakcji handlowych występujących na rynku nieruchomości.
2.Sigma Nieruchomości przestrzega przepisów prawa oraz dokłada szczególnej staranności przy wykonywaniu swoich czynności.
4. Sigma Nieruchomości kieruje się zasadami Etyki Zawodowej. Zasady te wynikają z ogólnie przyjętych norm moralnych i spolecznych
5. Sigma Nieruchomości chroni przede wszystkim interesy osób, na rzecz których pracuje, jednak z uwzględnieniem zasady uczciwego traktowania wszystkich stron transakcji.
6. Sigma Nieruchomości nie podejmuje się wykonania czynności, która byłaby niezgodna z przepisami prawa lub standardami zawodowymi.
7. Sigma Nieruchomości zastrzega sobie prawo odmowy wykonania czynności, które wykraczają poza jej wiedzę i doświadczenie.
8. W przypadku podjęcia współpracy z  Sigma Nieruchomości wszystkie ustalenia co do wynagrodzenia oraz sposobu zapłaty powinny być ustalone w formie pisemnej w momencie nawiązania współpracy.
9. Oferty opublikowane na stronie Sigma Nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
10. Obsługa transakcji dokonywanych za pośrednictwem Sigma Nieruchomości zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów (Dz. U. z 2013 r.,poz. 1626) objęta jest Polisą Ubezpieczeniową .
 
Zapraszam Państwa do współpracy z naszym biurem